• ورود عضویت
  • logo ثبت اقامتگاه

میزبانی

 

آرامش خاطر شما اولویت ماست

 

ثبت نام و تبلیغات برای میزبانان در سایت ما کاملا رایگان می باشد. ما فقط در صورت داشتن یک رزرو موفق، خدمات سایت را از شما بدون هزینه تبلیغات و هیچ هزینه مخفی دیگر بجهت پاداش موفقیت رزرو دریافت می کنیم.

تعیین هزینه اقامت منطبق بر نرخ قیمت گذاری شماست و شما کنترل کامل بر پر و یا خالی نگه داشتن تقویم اقامتگاه خود دارید.

 

ما به شما توصیه می کنیم برای حفظ آرامش و اطمینان از پذیرش مهمان :

 

هنگام ارئه مشخصات، توضیحات و تمامی موارد با جزئیات دقیق ثبت شود.

 

 اطمینان حاصل نمایید اطلاعات وارد شده کاملا منطبق بر واقعیت باشد.

 

قوانین اقامتگاه خود را اعلام نمایید تا مهمانان در هنگام رزرو خط مشی حضور در اقامتگاهتان را بدانند.

 

برای امنیت خاطر ضمن عقد قرارداد، حتما از مهمان مدارک شناسایی معتبر دریافت نمایید.

 

در هنگام حضور مهمان، سبک رفتار شما برای مهمان بسیار مهم می باشد.

در صورت نیاز با ما تماس بگیرید. تیم ما آماده خدمت رسانی به شما می باشد.


مقررات میزبانی:

پیک ­نیک 365 یک پل ارتباطی میان مهمان و میزبان جهت اقامت موقت مهمان می باشد.

 وب­ سایت پیک ­نیک 365 تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می­باشد و کاربران موظف به پذیرش و رعایت این قوانین بوده و چنانچه در هر لحظه تشخیص داده شود مطالب منتشر شده مغایر با این قوانین است، بدون اطلاع قبلی حذف می گردد.

 

توافق نامه همکاری فی مابین سایت picnic365.com و میزبان که مالک یا نماینده قانونی اقامتگاه و یا اقامتگاه در اجاره بلند مدت آن بوده به شرح ذیل تنظیم می گردد:

موضوع این توافق نامه مشتمل است بر ارائه خدمات رزرو اقامتگاه روزانه و کوتاه مدت و بازاریابی از طریق بستر اینترنت برای میزبانان محترم می باشد.

فردی که نسبت به رزرو روزانه و یا میان مدت اقامتگاه بصورت آنلاین از طریق وب سایت picnic365.com اقدام میکند مهمان نامیده می‌شود.

میزبان فردی است که نسبت به اجاره روزانه و میان مدت اقامتگاهی که مالک یا نماینده قانونی آن بوده و یا در اجاره بلند مدت آن می باشد و مجوز اجاره دادن آن را از دیدگاه قانونی داشته باشد.

پیک ­نیک 365 خود را متعهد به دریافت مبلغ رزرو از مهمان دانسته و پس از کسر مبلغ 10 درصد خدمات از کل مبلغ اجاره، دراولین روز حضور مهمان به حساب میزبان واریز می گردد.

زمان واریز هزینه رزرو یک روز پس از اولین روز شروع رزرو می باشد.

وب سایت ما متعهد می گردد تمامی پرداخت های مقرر فی مابین پیک ­نیک 365 و میزبان را به شماره حساب بانکی اعلام شده توسط میزبان واریز نموده و هر گونه تغییر توسط میزبان بصورت کتبی یا از طریق ایمیل اعلام شود.

برای عضویت در سامانه و ایجاد حساب کاربری دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام شمسی الزامی می باشد و کاربر با استفاده از این سرویس تضمین عمل به آن را متعهد می گردد.

میزبان متعهد می‌شود که مشخصات تصاویر، توضیحات، امکانات و هر آنچه درباره اقامتگاه تشریح می نماید منطبق با واقعیت بوده، در غیر اینصورت میزبان مسوول پاسخگویی و جلب رضایت مشتری بوده و در صورت عدم توافق با مشتری، متحمل پرداخت خسارت خواهد بود.

میزبان می‌پذیرد که قیمت درج شده در سایت ما هزینه کل اقامت می باشد و دریافت هر نوع هزینه از مهمان تخطی از قوانین ما می­ باشد.

میزبان تصدیق می­ نماید کلیه مقررات و ضوابط  مندرج در این متن و باقی متون  وب­ سایت  پیک ­نیک 365 را مطالعه و تایید نموده است.

ممکن است تغییراتی در ضوابط و مقررات وب­ سایت ما اعمال شود، ضروری است کاربران از این شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا مطلع شوند.

میزبان مخیر است درخواست اقامت مهمان را پذیرش و یا رد کند. در صورت پذیرش متعهد به ارائه خدمات اقامتی بوده و در صورت عدم پوشش تعهدات، خسارت وارد به مهمان و  وب­ سایت ما متوجه ایشان خواهد بود.

میزبان متعهد می گردد در صورتی که تصمیم به غیر فعال سازی اقامتگاه خود دارد، چنانچه رزرو نهایی شده ای از طریق سایت ما دارد، خدمات آن را ارائه نموده و از طریق پنل قیمت گذاری، روزهای خالی اقامتگاه خود را پر نموده تا امکان رزرو مجدد توسط مهمان وجود نداشته باشد و پس از اتمام آخرین رزرو نهایی شده، اقدام به غیرفعال سازی اقامتگاه نماید.

در صورتی که  وب­ سایت پیک ­نیک 365 بدلیل تخطی از قوانین وب­ سایت و یا عدم تایید رزرو بصورت مکرر، تصمیم به غیرفعال­سازی حساب کاربری میزبان نماید، میزبان ملزم به پذیرش آن می باشد.

امکان اعلام سوء سابقه مهمان برای سایت مقدور نمی باشد.

میزبان مکلف است هنگام تحویل اقامتگاه، سن قانونی مهمان را احراز نماید و از تحویل اقامتگاه به شخص زیر 18 سال اجتناب نماید.

میزبان مکلف است فرم قراردادی را فی مابین مهمان و میزبان در حین ورود تنظیم نماید، و همچنین مدارک شناسایی معتبری را دریافت نموده، زیرا وب­ سایت پیک نیک 365 هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

میزبان پایبند است تمامی اطلاعات مهمان نزد ایشان محرمانه بوده و از افشای آن خودداری کند.

میزبان متعهد می گردد در طول حضور مهمان در دسترس و پاسخگوی آن باشد.

میزبان موظف است ملک مورد اجاره را در شروع مدت اجاره بصورت نظافت شده و مرتب تحویل مهمان دهد.

مسئولیت تمامی محتوای منتشر شده درباره اقامتگاه بر عهده میزبان بوده و ایشان مکلف به رعایت موازین قانونی، عرفی و شرعی جمهوری اسلامی ایران در وب­ سایت ما می باشد.

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع وب­ سایت  پیک ­نیک 365 برساند. بدیهی است تا زمانی که این موضوع به ما اطلاع داده نشود مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده کاربر خواهد بود.

با انجام رزرواسیون سفر با پیک ­نیک 365، شما خط مشی مربوط به لغو و عدم لغو رزو را قبول و موافقت نموده اید و تبعیت از یکی از سیاست­های سهل­گیرانه، متعادل و سخت­گیرانه که به انتخاب یا اطلاع شما بعنوان میزبان بوده است امری اجتناب ناپذیر بوده که در هنگام تایید و یا رد رزرو نیز با مشاهده جزئیات صورتحساب شرایط مندرج آن را پذیرفته اید و اگر رزرو نهایی شده ای دارید تنها پس از پایان آن رزرو مجاز به تغییر قوانین خود می باشید. پیش فرض قوانین ما حین ثبت اقامتگاه متعادل بوده، جز اینکه میزبان یکی از شرایط سهل­گیرانه یا سخت­گیرانه را انتخاب نماید.

همچنین قوانین ایام پیک و حوادث غیرمترقبه در تمامی سیاست­ها یکسان می­باشد.

1. سهل­گیرانه:

1-1- در صورتی که بیشتر از 24 ساعت به زمان شروع رزرو، مهمان تقاضای لغو رزرو را داشته باشد، کل مبلغ رزرو با  کسر 10 درصد خدمات به مهمان مرجوع می­گردد.

1-2- در صورتی که کمتر از 24 ساعت به زمان شروع رزرو، مهمان تقاضای لغو رزرو را داشته باشد، کل مبلغ رزرو با کسر وجه یک شب، به مهمان مرجوع می­گردد.

1-3- چنانچه پس از شروع رزرو، مهمان قصد لغو آن را داشته باشد با کسر مبلغ روزهای اقامت داشته و یک شب از شب ­های باقی مانده مرجوع می­گردد

2. متعادل:

2-1- در صورتی که بیشتر از 72 ساعت به زمان شروع رزرو، مهمان تقاضای لغو رزرو را داشته باشد، کل مبلغ رزرو با  کسر 10 درصد خدمات به مهمان مرجوع می­گردد.

2-2- در صورتی که کمتر از 72 ساعت به زمان شروع رزرو، مهمان تقاضای لغو رزرو را داشته باشد، کل مبلغ رزرو با کسر یک شب به مهمان مرجوع می­گردد.

2-3- چنانچه پس از شروع رزرو، مهمان قصد لغو آن را داشته باشد، با کسر روزهای اقامت داشته و یک شب از شب­ های باقی مانده، مرجوع می­گردد

3. سخت­گیرانه:

3-1- در صورتی که بیشتر از 5 روز به زمان شروع رزرو، مهمان تقاضای لغو رزرو را داشته باشد، کل مبلغ رزرو با  کسر 20 درصد به مهمان مرجوع می­گردد.

3-2- در صورتی که کمتر از 5 روز به زمان شروع رزرو، مهمان تقاضای لغو آن را داشته باشد، با کسر یک شب و نصف مبلغ شب­ های باقی مانده به مهمان مرجوع می­گردد.

3-3- چنانچه پس از شروع رزرو، مهمان قصد لغو آن را داشته باشد، هیچگونه مبلغی مرجوع نمی­گردد.

ایام پیک:

در صورتی که بیشتر از 7 روز به زمان شروع رزرو مهمان تقاضای لغو رزرو را داشته باشد، با کسر 30 درصد مبلغ کل رزرو به مهمان مرجوع می­گردد.

در صورتی که کمتر از 7 روز به زمان شروع رزرو مهمان تقاضای لغو رزرو را داشته باشد، هیچ مبلغی مرجوع نمی­گردد.

ایام نوروز:

قبل از 15 اسفند کسر 15 درصد از کل مبلغ رزرو و بعد از 15 اسفند مبلغی عودت داده نمی­شود.

چنانچه مهمان پس از پرداخت هزینه رزرو و نهایی شدن رزرو قصد لغو آن را داشته باشد تابع یکی از قوانین انتخاب­ شده سهل­گیرانه، متعادل، سخت­گیرانه توسط میزبان بوده، و درخواست استرداد وجه خارج از محدوده تعیین شده، مشروط به موافقت مالک اقامتگاه بوده و درصد متعلق به وب­ سایت پیک ­نیک 365 قابل استرداد نمی­ باشد و همچنان در صورت عدم تماس و مراجعه مسافر، ضمن کسر کل مبلغ، در مدت زمان رزرو، اقامتگاه برای مهمان خالی نگه داشته خواهد شد.

پس از دریافت وجه از وب­ سایت پیک ­نیک 365، لغو رزرو از سوی میزبان مقدور نمی باشد.

 

به هنگام بروز حوادث غير مترقبه و ساير عوامل خارج از اختيار از قبيل (و نه محدود به ) جنگ، اعتصاب اغتشاش عمومي، صاعقه، آتش سوزي، زلزله، سيل، طوفان، بيماري هاي واگيردار که منجر به تعطیلی کشوری شود، امکان لغو سفر وجود دارد.

در صورت احراز عدم تطابق مشخصات ذکر شده اقامتگاه در سامانه توسط مهمان، میزبان موظف به عودت کامل وجه دریافتی به سامانه می باشد.

هرگونه ضرر در از دست دادن سود، از دست دادن قرارداد، یا خسارت مستقیم و غیرمستقیم به شهرت وب­ سایت ما قابلیت پیگیری تا بالاترین حد قانونی را داشته و همچنین تمامی پرسنل و مالکیت وب­ سایت picnic365.com در خصوص وقوع احتمالی هرگونه حادثه که منجر به وارد شدن خسارت جسمی، جانی، مالی و یا معنوی به مهمانان و یا میزبانان گردد، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و هیچگونه ادعایی مورد پذیرش نخواهد بود.