• ورود عضویت
  • logo ثبت اقامتگاه

قوانین سایت

 

 

قوانین متداول:

 وب سایت پیک نیک 365 تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد و کاربران موظف به پذیرش و رعایت این قوانین بوده و چنانچه در هر لحظه تشخیص داده شود مطالب منتشر شده مغایر با این قوانین است، بدون اطلاع قبلی حذف می­گردد.

کلیه خدمات بصورت مستقیم و یا غیر­مستقیم با استفاده از وب سایت و یا هر برنامه کاربردی ما که تایید و تکمیل یک رزرو صورت می­ گیرد، شرایط و ضوابط مندرج ذیل را مشاهده نموده و قبول کرده اید تا از مفاد قوانین این وب سایت تبعیت می کنید. همچنین ممکن است گهگاهی شرایط خدمات ما مورد اصلاح قرار گیرد.

حداقل سن استفاده از خدمات این  وب سایت  18 سال بوده و کاربران تضمین رعایت آن را بر عهده دارند.

از طریق این بستر ما و همکارانمان یک بستر آنلاین را فراهم کرده ­ایم تا میزبانان در انجام شغل حرفه ای­شان موقعیت­ های مکانی و خدمات خود را در وب سایت ما ارائه داده و از آن طریق بازدیدکنندگان ما را جستجو، کشف و مقایسه  نموده تا از آن طریق از خدمات میزبانان استفاده نمایند.

قیمت­هایی که ارائه دهندگان سفر در بستر ما ارائه می ­دهند بسیار رقابتی است.

پیک نیک 365 یک پل ارتباطی میان مهمان و میزبان می باشد و پس از ثبت درخواست رزو توسط مهمان و تایید رزرو توسط میزبان، بعد از پرداخت هزینه رزرو، و ارسال پیامک یا ایمیل تایید نهایی رزرو از سوی  وب سایت ما، توافقی فی مابین میزبان و مهمان صورت می­ پذیرد. وب سایت ما هیچگونه کنترلی بر رفتار کاربران نداشته اما مسئولیت خدمات نرم افزاری وب سایت برعهده پیک نیک 365 بوده و هیچ نوع مسئولیت دیگری را نمی­ پذیرد.

اطلاعات قابل رویت برای بازدید کنندگان مبتنی بر اطلاعات ارائه شده توسط میزبانان می باشد و از آن طریق آنها کاملاً مسئول بروزرسانی کلیه نرخ­ها، قیمت­ها، هزینه­ ها، در دسترس بودن، سیاست­ها و شرایط و سایر اطلاعات مرتبط با آن هستند.

اگرچه ما در انجام خدمات اقامت از مهارت­ها و مراقبت­های خود استفاده خواهیم کرد، اما تاکید می­کنیم که نمی­توانیم اطمینان حاصل کنیم، تمام اطلاعات کامل یا صحیح است و همچنین نمی توانیم مسئولیت هرگونه خطا را برعهده بگیریم. ما صرفاً به عنوان واسطه بین مهمانان و میزبانان عمل کرده و جزئیات مربوط به اقامتگاه سفر را به بازدید کنندگان مربوطه منتقل می­کنیم و هیچگونه مسئولیتی در خصوص عدم تطبیق اطلاعات متوجه ما نمی باشد.

پیک نیک 365 تمامی همت خود را در جهت ارائه بهترین خدمات اقامتی به مشتریان خود نموده و در صورت اختلالات غیر قابل پیش بینی شامل مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات، نیروی انسانی و غیره تا زمان رفع مشکل موجود نمی­تواند ضمانت انجام کامل تعهدات برنامه­ های نرم افزاری خود را داشته باشد.

جهت پذیرش بانوان محترم که به‌ صورت تنها قصد اقامت دارند هیچ منعی وجود ندارد ولی اگر می‌خواهید اقامت بسیار مطمئنی داشته باشید ما را مطلع نمایید.

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع  وب سایت ما برساند. بدیهی است تا زمانی که این موضوع به ما اطلاع داده نشود مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده کاربر خواهد بود.

تمامی اطلاعات کاربران نزد سایت ما محفوظ می باشد جز در مواردی مانند نمایش نمایه پروفایل که مورد مشاهده کاربران بوده و حکم مقامات قضایی.

سایت ما هیچگونه تعهدی نسبت سوء پیشینه کیفری اعضاء خود ندارد .

این امکان وجود دارد تا در حین فرآیند تکمیل پرداخت، اقامتگاه پر شود. در صورت مواجهه با آن، تمامی مبلغ واریزی به حساب کاربر مسترد خواهد گردید.

برای تکمیل و ایمن سازی رزرو سفر خود، باید از شماره تلفن همراه یا ایمیل صحیح خود استفاده کنید. ما مسئولیتی در قبال شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل اشتباه، شماره کارت اعتباری اشتباه، درج اطلاعات اشتباه، عدم دسترسی به اینترنت، ضعف آنتن­ دهی موبایل در تمامی مراحل استفاده از خدمات وب سایت ما را نداریم.

کاربرانی که بعنوان میزبان در سایت ما اقدام به ثبت اقامتگاه می­ کنند، حتما مالک یا نماینده قانونی آن اقامتگاه بوده و یا دراجاره بلند مدت آن باشد و اجازه اجاره دادن آن را از دیدگاه قانونی داشته باشد و در صورت خلاف این بند پیگیری حقوقی آن برای پیک نیک 365 محفوظ است.

کاربر میزبان می­ پذیرد پس از ثبت اقامتگاه خود در وب سایت ما، کارشناسان ما می توانند جهت مشاهده و بررسی اقامتگاه در محل ثبت اقامتگاه حضور پیدا نمایند.

رزرو نهایی به رزروی اطلاق می­ شود که پس از تکمیل فرایند پرداخت و اطمینان سایت ما از آماده بودن اقامتگاه، پیامک یا ایمیل تایید به میزبان و مهمان ارسال گردد.

picnic365.com  هیچ مسئولیتی در قبال استفاده، اعتبار، کیفیت رزرو نداشته و مسئولیت بررسی شکایات یا ادعاهای مربوط به سفر، توسط میزبان بوده می باشد.


 قوانین اقامتگاه:

میزبان مختار است درخواست اقامت مهمان را پذیرش و یا رد کند. در صورت پذیرش متعهد به ارائه خدمات اقامتی بوده و در صورت عدم پوشش تعهدات، خسارت وارد به مهمان و وب سایت ما متوجه ایشان خواهد بود.

پس از نهایی شدن رزرو فی مابین مهمان و میزبان، فاکتور الکترونیکی آن صادر گردیده، که حاوی اطلاعات ضرروری اقامت، شامل تاریخ شروع و پایان رزرو، مشخصات مهمان و میزبان و غیره می باشد که بعنوان سند مرجع رفتار متقابل کاربران میزبان و مهمان نسبت به یکدیگر در مدت زمان رزرو می باشد.

چنانچه در زمان حضور مهمان در اقامتگاه در صورتی که هر یک از طرفین مرتکب رفتارهای خارج از قوانین جمهوری اسلامی همانند استفاده از مواد مخدر، مشروبات الکلی، سلاح و اشیا غیر مجاز، خشونت، دزدی و غیره شده­ اند به پلیس مراجعه نموده و وب سایت را مطلع نمایند اما وب سایت ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال رفتار طرفین ندارد و تنها حساب کاربری فرد خاطی مسدود خواهد گردید.

اقامتگاه­های وب سایت ما فقط برای مصارف شخصی و غیرتجاری است و همچنین اماکن اقامتی درج شده، جهت برگزاری مهمانی و جشن نبوده و در طول مدت اقامت رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی، عرفی و قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران توسط مهمان الزامی است.

مهمان موظف است ملک را همانند زمان ورود به میزبان تحویل دهد و در صورت بروز هر گونه خسارت توسط مهمان به ملک، خسارت وارده از سوی مالک اخذ خواهد گردید.
به میزبان تاکید می­شود فرم قراردادی را فی مابین مهمان و میزبان در حین ورود تنظیم نماید، زیرا  وب سایت  پیک نیک 365 هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

تمامی پرسنل و مالکیت سایت picnic365.com در خصوص وقوع احتمالی هرگونه حادثه که منجر به وارد شدن خسارت جسمی، جانی، مالی و یا معنوی به مهمانان و یا میزبانان گردد، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و هیچگونه ادعایی مورد پذیرش نخواهد بود.


مقررات لغو:

با انجام رزرواسیون سفر با پیک نیک 365، شما خط مشی مربوط به لغو و عدم لغو رزو را قبول و موافقت نموده و سایر شرایط تحویل میزبان که ممکن است برای سفر شما اعمال شود به دقت مطالعه و پذیرفته­ اید.

توصیه می­شود پیش از پرداخت از کلیه شرایط  لغو و عدم پرداختی لغو رزرو آگاه شوید.

در صورت لغو رزرو نهایی شده توسط میزبان، پیک نیک 365 موظف به پرداخت کل مبلغ رزرو به مهمان بوده و در صورت موافقت مهمان تمامی تلاش خود را در جهت معرفی اقامتگاه جایگزین بر عهده می­ گیرد و همچنین تبعات جدی لغو رزرو شامل کاهش امتیاز و مسدود نمودن حساب کاربری متوجه میزبان خواهد بود.

چنانچه مهمان پس از پرداخت پول و نهایی شدن رزرو قصد لغو آن را داشته باشد تابع قوانین آن اقامتگاه بوده و درخواست استرداد وجه خارج از محدوده تعیین شده، منوط به تصمیم مالک اقامتگاه بوده و درصد متعلق به  وب سایت پیک نیک 365 قابل استرداد نمی باشد و همچنان در صورت عدم مراجعه مسافر، ضمن کسر کل مبلغ، در مدت زمان رزرو، اقامتگاه برای مهمان خالی نگه داشته خواهد شد.

مسئولیت به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (مانند کارت ملی هوشمند یا شناسنامه جدید) و مدارک محرمیت به عهده کاربر مهمان است و در صورت نداشتن این مدارک در بدو ورود حق لغو رزرو برای میزبان محفوظ بوده و طبق مقررات لغو رزرو با مهمان رفتار می­شود و استرداد وجه طبق سیاست سهل­گیرانه، متعادل و سختگیرانه که از پیش توسط میزبان تعیین شده بود قابل اجرا می باشد.

لطفا توجه داشته باشید که برخی از نرخ­ها، هزینه­ ها یا پیشنهادات ویژه واجد شرایط لغو، یا تغییر نیستند.

در صورت لغو هر گونه قراردادی توسط وب سایت ما، هیچگونه مسئولیتی برای پرداخت خسارت به میزبان و مهمان ندارد.

میزبان تایید می­کند تمام قوانین لغو رزرو توسط مهمان پس از تایید نهایی رزرو قابل تغییر نمی باشد.

ما به شما توصیه میکنیم پس از تایید نهایی رزرو از صفحات رزرو عکس بگیرید.

چنانچه پس از لحظه ورود مسافر مغایرت در آدرس و تشریح مشخصات ذکر شده اقامتگاه میزبانی، توسط مسافر اعلام گردد، در صورتی که اختلاف آشکار آن برای سایت پیک نیک 365 احراز گردد در صورت صلاحدید مسافر، سایت ما تمامی تلاش خود را در جهت جایگزنی اقامتگاه نموده و در صورت عدم تمایل، وجه واریزی به شماره حساب اعلامی مسافر مسترد می­گردد.


 حدوث عوامل غير مترقبه :

به هنگام بروز حوادث غير مترقبه و ساير عوامل خارج از اختيار از قبيل (و نه محدود به ) جنگ، اعتصاب اغتشاش عمومي، صاعقه، آتش سوزي، زلزله، سيل، طوفان، بيماری­های واگيردار که منجر به تعطیلی کشوری شود، اثرات موضوعي خورشيد بر روي ماهواره ­ها، اشكالات ناشي از ماهواره، وضع قوانين و مقررات و دستورالعملهاي دولتي و مانند اينها تا زماني كه وضعيت فوق العاده و تبعات آن برطرف نشده باشد، به گونه اي كه انجام تعهدات و خدمات  وب سایت ما را با اشكال مواجه كند مسئوليتي متوجه picnic365.com نخواهد بود.

در صورت بروز حوادث غیرمترقبه، رزروهای نهایی شده در صورت درخواست مهمان لغو گردیده و کلیه مبلغ واریزی به حساب مهمان عودت داده خواهد شد.


 حقوق مالکیت مادی و معنوی:

هرگونه ضرر در از دست دادن سود، از دست دادن قرارداد، یا خسارت مستقیم و غیرمستقیم به شهرت picnic365.com  قابلیت پیگیری تا بالاترین حد قانونی را دارد.

مالکیت کلیه حقوق، عناوین و مطالب انتشار یافته مربوط به این وب سایت می باشد و هر گونه استفاده غیرقانونی و استفاده از مطالب آن نقض حقوق مادی و معنوی مالکیت وب سایت  picnic365.com   می باشد.