• ورود عضویت
  • logo ثبت اقامتگاه

راهنما

 

در این صفحه ما پاسخگوی سوالات و ابهامات احتمالی شما هستیم. در صورتی که در این صفحه پاسخ سوال خود را دریافت نکرده اید از طریق لینک های ارتباطی بصورت پیامکی و تلفنی با ما تماس حاصل نمایید. همکاران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

 


 

چگونه در سایت ثبت نام کنیم؟

جهت ثبت نام در سایت پیک نیک 365 با کلیک روی گزینه ثبت نام یا ورود شماره موبایل خود را وارد نمایید تا با کلیک روی ادامه، وارد پنجره رمز عبور را وارد نمایید شوید.کمی منتظر بمانید تا پیامک حاوی کد شش رقمی ارسال شده از سایت پیک نیک 365 را در کادر رمز عبور ثبت نموده و روی ورود کلیک نمایید. سپس در کادرهای بعدی ظاهر شده نام و نام خانوادگی و رمز عبور دلخواه خود را برای ورود بعدی تعیین نمایید.

چنانچه از حساب کاربری خود خروج کرده اید، جهت ورود بعدی پس از کلیک روی گزینه ورود و وارد نمودن شماره موبایلی که با آن ثبت نام کرده اید رمز عبوری را که در هنگام ثبت نام تعیین نموده اید وارد نموده تا وارد سایت شوید.

در صورت فراموشی رمز عبور چطور وارد شویم؟

در صورت فراموشی رمز عبور با وارد نمودن شماره موبایلی که ثبت نام نموده اید و با کلیک روی ادامه، پس از قرار گیری در پنجره ای که از شما رمز عبور را میخواهد، با کلیک روی گزینه فراموشی رمز عبور پس از چند لحظه رمز عبور یکبار مصرف برای شما ارسال می شود. کد مورد نظر را در وارد نموده و در مرحله بعدی با تعیین رمز عبور دلخواه خود وارد سایت می شوید.

چگونه رمز عبور را تغییر دهیم؟

چنانچه پس از ثبت نام تمایل به تغییر رمز عبور دارید، با کلیک روی نام کاربری خود، مشخصات کاربری را انتخاب نموده و تغییر رمز عبور را انتخاب کرده و رمز دلخواه خود را ثبت می نمایید.


چطور می توانیم اقامتگاهی را رزرو کنیم؟

در نوار جستجو شهر مورد نظر خود را انتخاب نموده و روی جستجو کلیک می نمایید.(می توانید تاریخ ورود و خروج و تعداد نفرات را نیز در نوار جستجو انتخاب نمایید ولی برای انتخاب آنها و جستجو کردن الزامی وجود ندارد و با انتخاب شهر مورد نظر و کلیک روی گزینه ی جستجو اقامتگاه های آن شهر نمایش داده می شوند)

اقامتگاه مورد نظرتان را انتخاب نموده و با ورود به صفحه آن اقامتگاه و رؤیت اطلاعات مندرج در آن، تاریخ ورود و خروج و تعداد نفرات را وارد نموده و با مشاهده هزینه اقامت، روی ارسال درخواست کلیک می نمایید. منتظر می مانید تا در صورت تایید میزبان هم زمان درگاه پرداخت بانکی در قسمت سفرهای من برای شما فعال می گردد. با کلیک روی گزینه پرداخت در قسمت سفرهای من و با پرداخت هزینه اقامتتان، اقامتگاه در رزرو شما قرار می گیرد.

چقدر زمان می برد تا میزبان پاسخ درخواست تایید یا رد رزرو خود را اعلام نماید؟

ما پس از ثبت درخواست با پیگیری از میزبانان  خود می خواهیم تا در اولین فرصت، پاسخ رزرو درخواستی شما را بدهند.

شماره تماس و آدرس دقیق میزبان چگونه قابل نمایش است؟

پس از پرداخت صورتحساب، شماره تماس و آدرس دقیق میزبان در سفرهای من و با کلیک روی جزئیات صورتحساب نمایش داه می شود. جهت هماهنگی می توانید با شماره تماس میزبان تماس حاصل نمایید.

آیا قبل از پرداخت صورتحساب می توانم با میزبان گفتگو کنم؟

در قسمت سفرهای من با کلیک روی گزینه ی گفتگو با میزبان، شما قادر هستید تا سوالات مهم خود را بپرسید. لطفا پیش از پرداخت صورتحساب از ارسال شماره تماس و هر گونه پل ارتباطی با میزبان خودداری فرمایید.


چگونه مهمان لغو را رزرو کند؟

اگر در مرحله قبل از پرداخت هستید با مراجعه به سفرهای من، گزینه لغو درخواست را انتخاب نمایید تا سفرتان لغو شود.

اگر پس از پرداخت هزینه، قصد لغو رزرو را داشته باشید مشمول قوانین لغو خواهید بود و برای انجام آن با ما تماس بگیرید.

فرآیند بازگشت مبلغ رزرو پس از لغو رزرو به چه صورت است؟

در صورت تکمیل بودن اطلاعات حساب بانکی در  مشخصات کاربری، حداکثر تا 72 ساعت کاری مبلغ رزرو به حسابتان واریز خواهد شد.

چگونه از شرایط لغو رزرو هر اقامتگاه آگاه شوم؟

در صفحه مختص هر اقامتگاه، اطلاعات مربوط به شرایط لغو در قسمت قوانین لغو رزرو آن قابل مشاهده است.

در صورت لغو رزرو توسط میزبان سرنوشت رزرو به چه صورت خواهد شد؟

  ما تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا اقامتگاه جایگزینی را برای مهمان پیشنهاد داده و در صورت عدم رضایت مهمان، مبلغ کل رزرو عودت می شود.


چه مدارکی هنگام تحویل دادن اقامتگاه نیاز است؟

وب­ سایت پیک ­نیک 365 تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می­باشد و بر اساس آن مهمان باید علاوه بر مدارک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی یا شناسنامه، مدارک محرمیت را نیز به همراه داشته باشند و در صورت عدم احراز شرایط محرمیت، مالک اقامتگاه می تواند از ورود مهمان ممانعت نموده و در اینصورت سایت مطابق با قوانین لغو رزو عمل می نماید بجز اینکه میزبان در شرایط ذکر شده در قوانین اقامتگاه خود نیازی به مدارک محرمیت نداشته باشد.


تقویم اقامتگاه چیست؟

در صفحه مشخصات هر اقامتگاه پس از کلیک روی تاریخ ورود و یا در قسمت قیمت گذاری، تقویم منحصر به روزهای آن اقامتگاه قابل رؤیت بوده و در آن تقویم اطلاعات قیمت هر روز، پر و خالی بودن آن جهت رزرو قابل مشاهده است.

چرا با وجود خالی بودن تقویم میزبان رزرو را رد می نماید؟

میزبان بنا به شرایط درخواست می تواند رزرو را تایید یا رد کند و برخی موارد بجهت فراموشی احتمالی، از پر نمودن تقویم اقامتگاه در روزهایی که از قبل پر شده اقدام ننموده و با ارسال درخواست رزرو مبادرت به آن می نماید.


اگر اقامتگاه با تصاویر و مشخصات ذکر شده متفاوت باشد راه حل آن چیست؟

چنانچه اقامتگاه رزرو شده در زمان حضور مهمان با تصاویر و مشخصات ذکر شده مغایر باشد پیش از اسکان یا ترک اقامتگاه سریعا با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.

آیا میزبان بیشتر از ظرفیت اعلام شده می تواند پذیرای مهمان در اقامتگاه باشد؟

چنانچه بیشتر از ظرفیت اعلام شده در سایت امکان حضور مهمان فراهم باشد، فقط در صورت موافقیت میزبان میسر خواهد بود


چطور میزبان شویم؟

پس از ثبت نام در سایت، با کلیک بر روی ثبت اقامتگاه، اطلاعات اقامتگاه خود را وارد نمایید تا به جمع میزبانان ما بپیوندید. کارشناسان ما در اسرع وقت اقامتگاه شما را بررسی نموده و با شما تماس خواهند گرفت. اطلاعات بیشتر در مورد میزبان شدن را می توانید در صفحه میزبانی مشاهده نمایید.

.